NAJAVA: Mladost gostuje u Cvetkovcu

NAJAVA: Mladost gostuje u Cvetkovcu

U subotu je na rasporedu 20.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad odigrati još jedan derbi kola i ponovno u gostima, ovoga puta izabranici Marija Kovačevića otputovat će u Cvetkovec gdje će nas dočekati NK Tehničar. Nakon 19.odigranih kola Mladost se nalazi na vodećem mjestu, dok su nogometaši Tehničara smješteni na trećem mjestu sa samo četiri boda manje od naše momčadi, pa subotnja utakmica s potpunim pravom nosi epitet derbi kola. Proteklog vikenda obje su momčadi upisale pobjedu, Mladost je u derbiju u Svetom Martinu na Muri odigrala fantastičnu utakmicu, te su s visokih 4:1 porazili Polet, dok je Tehničar na domaćem terenu savladao Viroviticu 2:1. Naši suparnici su poprilično uvjerljivi na domaćem terenu, u devet domaćih utakmica ostvarili su šest pobjeda i tri neriješena rezultata uz gol razliku 18:7. S druge strane Mladost je u devet gostujućih utakmica ostvarila četiri pobjede, isto toliko neriješenih rezultata i samo jedan poraz, uz gol razliku 20:6. Nema sumnje da nas u subotu očekuje vrlo teška utakmica u kojoj će i najmanja greška odlučiti pobjednika.

 

Mladost i Tehničar do sada su odigrali samo dvije službene utakmice, a omjer je na strani Mladostaša koji su upisali jednu pobjedu, dok je druga utakmica završila bez pobjednika i golova. Prva međusobna utakmica odigrana je u prošloj sezoni kada je Mladost u Križevcima golovima Kočiša i Buzuka pobijedila 2:0, dok je zadnja utakmica odigrana u jesenskom dijelu ove sezone u Ždralovima 0:0.

 

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Filip Cindrić (Nova Kapela)

Pomoćnici – Miro Hantak (Varaždin), Tomislav Hudika (Varaždin)

4.sudac – Tomislav Hlevnjak (Herešin)

Delegat utakmice je gospodin Davor Ptiček iz Varaždina.

Zbog epidemioloških mjera Nacionalnog stožera, gledateljima još nije dozvoljen ulazak na tribine.