NAJAVA: Mladost u Murskom Središću

NAJAVA: Mladost u Murskom Središću

Sutra je na rasporedu zaostala utakmica 13.kola 3.HNL Sjever u kojoj će naša momčad otputovati na najsjevernije gostovanje u ovoj ligi, u Mursko Središće gdje će nas dočekati domaći NK Rudar. Ova utakmica trebala se odigrati prošle godine u jesenskom dijelu, ali je odgađana i to u dva navrata, prvi puta zbog zaraze koronavirusom kod Rudara, a drugi put je Nacionalni stožer zabranio sportska natjecanja. Rudar je u dosadašnjih 16 kola ostvario sedam pobjeda uz šest upisanih poraza, te tri neriješena rezultata koja su ostvarila u zadnje tri utakmice. U sedam domaćih utakmica upisali su čak tri poraza, što pokazuje da su na domaćem terenu itekako ranjivi. S druge strane Mladost još ne zna za poraz u gostima, u odigranih sedam utakmica ostvarene su tri pobjede i četiri neriješena rezultata, od kojih je jedan na zadnjem gostovanju u Ludbregu (0:0). Očekuje nas sigurno teška utakmica, međutim spoznaja kako bi naša momčad pobjedom mogla pobjeći konkurenciji na šest bodova će sigurno dati dodatni motiv izabranicima Tihomira Bradića.

Mladost i Rudar do sada su odigrali četiri službene utakmice, a omjer je na strani Mladostaša koji su upisali tri pobjede, dok je Rudar upisao jednu pobjedu protiv naše momčadi. Zadnja međusobna utakmica odigrana je na početku prvenstva kada je Mladost golovima Kamge i Vrbanića savladala Rudar u Ždralovima 2:1.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Filip Hirš (Varaždin)

Pomoćnici – Siniša Fajfarić (Varaždin) i Miro Hantak (Varaždin)

4.sudac – Jasmin Horvat (Varaždin)

Delegat utakmice je gospodin Mladen Polančec iz Herešina.

Zbog epidemioloških mjera Nacionalnog stožera, gledateljima još nije dozvoljen ulazak na tribine.