Raspored Mladosti u Travnju

Raspored Mladosti u Travnju

Mladost će u četvrtom mjesecu odigrati pet natjecateljskih utakmica od kojih će njih čak četiri biti na gostujućem terenu, a jedina domaća utakmica bit će protiv Bjelovara.

Prvi sraz na rasporedu je već u subotu kada će naša momčad otputovati u Ludbreg kod pojačane Podravine, nakon toga u srijedu (07.04.) Mladost ide u Mursko Središće kod Rudara. Nakon dva uzastopna gostovanja uslijedit će jedina domaća utakmica u ovom mjesecu, u velikom županijskom derbiju 10.04. na Brdo dolazi NK Bjelovar. Za kraj travnja slijede još dva vrlo teška gostovanja, prvo kod glavnog protukandidata za naslov Poleta, a zatim u Cvetkovcu kod Tehničara.

Dakle pred nama je jako izazovan mjesec u kojem se može dobiti jako puno, a također će dati i neke odgovore prije posljednje dionice 3.HNL Sjever.