16.kolo – NK Mladost – NK Papuk 1:0

16.kolo – NK Mladost – NK Papuk 1:0

MLADOST ŽDRALOVI – PAPUK ORAHOVICA 1:0 (1:0)

Igralište – Brdo
Gledatelja: 0
Sudac: Luka Karlovčan (Đurđevac)
Pomoćnici: Miodrag Plantak (Križevci), Ivan Iveljić (Kamešnica)

Strijelci: 1:0 Matija Vrbanić (45)

MLADOST ŽDRALOVI: Gavranović, Vučemilović-Vranjić, Nikolić,  Prijić (od 89. Kamga Landry), Jakšić, Vrbanić, Nakić, Mlinarić, Fadić (od 84. Sabljić), Bošnjaković (od 60. Filipović), Bošnjak. Trener: Tihomir Bradić.

PAPUK ORAHOVICA: Mahaček, Šantić, S. Ćavić, Matoković, Bušljeta, Podboj, Radinković, Ninčević, Kaltenbaher (od 67. Mardešić), Rukavina (od 56. Majdenić), M.Ćavić (od 67. Rukavina). Trener: Martin Majdenić.

 

Ostali rezultati 16.kola :

Tehničar Cvetkovec-Polet SMnM 1:1, Virovitica-Podravina Ludbreg 0:1, Podravac Virje-Bjelovar 0:2, Radnik Križevci-Varteks 5:0, Rudar MS-Graničar 1:1