NAJAVA: Na Brdo dolazi Papuk

NAJAVA: Na Brdo dolazi Papuk

U subotu je na rasporedu 16.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad na domaćem terenu dočekati NK Papuk iz Orahovice. Nakon prošlotjedne pobjede protiv Graničara izabranici Tihomira Bradića u subotnjem dvoboju imat će puno teži zadatak jer na Brdo dolazi vrlo čvrsta i neugodna momčad koja se trenutno nalazi na visokom petom mjestu na tablici. Mladost je trenutno najbolji domaćin u ligi, u osam odigranih utakmica upisano je šest pobjeda, jedan remi i jedan poraz, dok su s druge strane nogometaši Papuka treći najbolji gost, u sedam odigranih utakmica upisali su čak četiri pobjede,  i to dovoljno govori da imaju igru za gostujuće utakmice.

Mladost i Papuk do sada su odigrali 16 službenih utakmica, a uspješnija je naša momčad koja je ostvarila deset pobjeda, dok je u tri navrata slavio Papuk, a isto toliko puta je utakmica završila bez pobjednika. Zadnja međusobna utakmica odigrana je u jesenskom dijelu 3.HNL Sjever, kada je susret u Orahovici završio bez pobjednika 1:1, a jedini pogodak za našu momčad postigao je Matija Vrbanić.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Luka Karlovčan (Đurđevac)

Pomoćnici – Miodrag Plantak (Križevci), Ivan Iveljić (Kamešnica)

4.sudac – Tomislav Hlevnjak (Herešin)

Delegat utakmice je gospodin Robert Remar iz Varaždina.

Zbog epidemioloških mjera Nacionalnog stožera, gledateljima još nije dozvoljen ulazak na tribine.