NAJAVA: Gostovanje u Đurđevcu

NAJAVA: Gostovanje u Đurđevcu

Nakon duga četiri mjeseca napokon počinje nastavak natjecanja 3.HNL Sjever, radi epidemioloških mjera početak natjecanja odgođen je u nekoliko navrata, pa je tako sutra na rasporedu 15.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad otići na obližnje gostovanje u Đurđevac gdje će nas dočekati domaći NK Graničar. Sutrašnji ogled bit će sraz vodeće momčadi prvenstva i pretposljednjih domaćina, u kojem je naša momčad izraziti favorit za osvajanje sva tri boda. Graničar ima najljepši sportski kompleks u ligi, te je jedina momčad koja svoje domaće utakmice igra na umjetnoj travi, međutim to im ne donosi nekakvu prednost, jer su u sedam domaćih utakmica ostvarili samo jednu pobjedu, a usput imaju negativan niz od čak 11 utakmica bez pobjede. S druge izabranici Tihomira Bradića odigrali su samo pet gostujućih utakmica u jesenskom dijelu prvenstva, te su ostvarene dvije pobjede uz tri neodlučena susreta. Cilj je sasvim jasan i realan, utakmicu po utakmicu, pobjedu po pobjedu, za željeni naslov i kvalifikacije za 2.HNL.

Mladost i Graničar do sada su odigrali pet službenih utakmice, a omjer je na strani Mladostaša koji su upisali četiri pobjede, dok je preostala utakmica završila podjelom bodova. Zadnja međusobna utakmica odigrana je u jesenskom dijelu prvenstva kada je Mladost u Ždralovima s visokih 6:1 pobijedila naše sutrašnje protivnike. Golove za našu momčad postigli su Fran Kožarić, Vedran Mlinarić, Kamga Landry, Matija Vrbanić, Deni Hajdarović i Vedran Kočiš.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Jasmin Horvat (Varaždin)

Pomoćnici – Maja Ferić (Pitomača) i Mario Lončar (Čačinci)

4.sudac – Matija Presečan (Pitomača)

Delegat utakmice je gospodin Mladen Polančec iz Herešina.

Zbog epidemioloških mjera Nacionalnog stožera, gledateljima još nije dozvoljen ulazak na tribine.