NAJAVA: Gostovanje kod Rudara za kraj polusezone

NAJAVA: Gostovanje kod Rudara za kraj polusezone

U subotu je na rasporedu zaostala utakmica 13.kola 3.HNL Sjever, ujedno i još jedan derbi u kojem će sudjelovati naša momčad, Mladost će otputovati na najsjevernije gostovanje u ovoj ligi, u Mursko Središće gdje će nas dočekati domaći NK Rudar. Utakmica se trebala odigrati još 14.11.2020., ali je zbog brojnih zaraza u redovima Rudara ta utakmica odgođena za dva tjedna kasnije. Subotnji dvoboj nosi obračun između prvoplasirane Mladosti i petoplasiranog Rudara. Domaći sastav Rudara je u dosadašnjih 13 kola ostvario sedam pobjeda uz šest upisanih poraza, te su se predstavili kao jedno od ugodnijih iznenađenja u ovoj sezoni, u šest domaćih utakmica upisali su čak tri poraza, što pokazuje da su na domaćem terenu itekako ranjivi. Mladost je nakon perioda loših igara upisala dvije uzastopne pobjede (Radnik 4:1 i Varteks 3:0), te je ponovno ostvarila uspjeh kao i prošle sezone, osvajanje jesenskog naslova prvaka. Očekuje nas sigurno teška utakmica, ali ako izabranici Tihomira Bradića ponove pristup iz prošle dvije utakmice, onda je vjerojatnost da se Mladost vrati s bodovima u Ždralove puno veća.

Mladost i Rudar do sada su odigrali četiri službene utakmice, a omjer je na strani Mladostaša koji su upisali tri pobjede, dok je Rudar upisao jednu pobjedu protiv naše momčadi. Zadnja međusobna utakmica odigrana je na početku prvenstva kada je Mladost golovima Kamge i Vrbanića savladala Rudar u Ždralovima 2:1.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Ivan Slunjski (Varaždin)

Pomoćnici – Siniša Fajfarić (Varaždin) i Miro Hantak (Varaždin)

4.sudac – Filip Hirš (Varaždin)

Delegat utakmice je gospodin Mladen Polančec iz Herešina.