NAJAVA: Mladost dočekuje Varteks

NAJAVA: Mladost dočekuje Varteks

U subotu je na rasporedu 14.kolo 3.HNL Sjever, ujedno i zadnja domaća utakmica Mladosti u ovoj čudnovatoj i nepredvidljivoj godini, naša će momčad na Brdu dočekati NK Varteks iz Varaždina. Kao i prošle sezone, pobjedom bi našoj momčadi pripao epitet naslova jesenskih prvaka, pa će tako izabranici Tihomira Bradića sigurno s tom spoznajom izaći motivirani u subotu na teren. Proteklog vikenda Mladost nije odigrala svoju utakmicu, jer su se pojavili slučajevi koronavirusa u redovima našeg protivnika Rudara, dok su s druge strane nogometaši Varteksa u punom pogonu, te su ostvarili pozitivne rezultate nakon izlaska iz samoizolacije. Prvo su na domaćem terenu savladali Viroviticu 3:1, da bi jučer na teškom gostovanju uzeli bod protiv Tehničara odigravši 2:2. I kod jedne i kod druge momčadi nema izostanaka, pa bi u subotnjem dvoboju trebali nastupiti u najjačem sastavu. Utakmica protiv Varteksa će biti zadnja domaća utakmica Mladosti u Ždralovima u ovoj godini, te bi bilo lijepo da se oprostimo s pobjedom, nažalost i dalje vrijedi pravilo da se utakmica odigrava bez gledatelja na tribinama.

Mladost i Varteks do sada su odigrali pet službenih utakmica, a omjer je na strani Mladostaša koji su upisali tri pobjede, jedna utakmica završila je podjelom bodova, dok su u prvom susretu jedinu svoju pobjedu upisali nogometaši Varteksa. Zadnja međusobna utakmica odigrana je pred nešto više od dva mjeseca, u 3.kolu 3.HNL Sjever Mladost je s uvjerljivih 8:0 savladala Varteks na njihovom terenu. Dvostruki strijelci bili su Kamga Landry, Fran Kožarić i Željko Ostrman, dok su mrežu domaćina još tresli Matija Vrbanić i Martin Buzuk.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Nikola Kristić (Ćeralije)

Pomoćnici – Miodrag Plantak (Križevci), Ivan Iveljić (Kamešnica)

4.sudac – Jurica Culej (Slatina)

Delegat utakmice je gospodin Darko Jambrović iz Štefanca.