NAJAVA: Mladost u Murskom Središću

NAJAVA: Mladost u Murskom Središću

U subotu je na rasporedu još jedan derbi kola u kojem će sudjelovati naša momčad, ovoga puta u sklopu 13.kola 3.HNL Sjever Mladost će otputovati na najsjevernije gostovanje u ovoj ligi, u Mursko Središće gdje će nas dočekati domaći NK Rudar. Subotnji dvoboj nosi obračun između prvoplasirane Mladosti i trećeplasiranog Rudara, te je s razlogom dobio epitet derbi kola. Rudar je u dosadašnjih 12 kola ostvario sedam pobjeda uz pet upisanih poraza, te su se predstavili kao jedno od ugodnijih iznenađenja u ovoj sezoni, u šest domaćih utakmica upisali su čak tri poraza, što pokazuje da su na domaćem terenu itekako ranjivi. Mladost je nakon loših igara prošlog vikenda napokon odigrala pravu utakmicu, te je na gostovanju u Križevcima u derbiju kola savladala domaći Radnik s visokih 4:1. Očekuje nas sigurno teška utakmica, ali ako izabranici Tihomira Bradića ponove pristup iz prošle utakmice, onda je vjerojatnost da se Mladost vrati s bodovima u Ždralove puno veća.

Mladost i Rudar do sada su odigrali četiri službene utakmice, a omjer je na strani Mladostaša koji su upisali tri pobjede, dok je Rudar upisao jednu pobjedu protiv naše momčadi. Zadnja međusobna utakmica odigrana je na početku prvenstva kada je Mladost golovima Kamge i Vrbanića savladala Rudar u Ždralovima 2:1.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Ivan Slunjski (Varaždin)

Pomoćnici – Siniša Fajfarić (Varaždin) i Miro Hantak (Varaždin)

4.sudac – Filip Hirš (Varaždin)

Delegat utakmice je gospodin Mladen Polančec iz Herešina.