NAJAVA: Mladost na gostovanju u Virovitici

NAJAVA: Mladost na gostovanju u Virovitici

U subotu je na rasporedu 11.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad otići na teško gostovanje u Viroviticu gdje će odmjeriti snage protiv istoimenog domaćina.  U dosadašnjih deset prvenstvenih kola naši protivnici ostvarili su tri pobjede, isto toliko puta odigrali su neodlučeno, te su upisali četiri poraza i s osvojenih 12 bodova zauzimaju deseto mjesto na tablici. S druge strane naša je momčad napokon prekinula niz bez pobjede i postignutog zgoditka savladavši prošlog vikenda Podravac iz Virja s visokih 6:1.

Napomenimo da se od ovog kola, sukladno odluci Nacionalnog stožera Civilne zaštite Republike Hrvatske, sve utakmice 3.HNL igraju bez gledatelja. Prisutni će na stadionu moći biti jedino predstavnici oba kluba te novinari i fotoreporteri. Odluka je na snagu stupila 25. listopada.

Mladost i Virovitica do sada su odigrali 15.službeno natjecateljskih utakmica u kojima je naša momčad upisala deset pobjeda, dvije utakmice završile su bez pobjednika, dok je Virovitica upisala samo tri pobjede. Posljednji međusobni ogled između ove dvije ekipe odigran je prošle godine u jesenskom dijelu prvenstva, kada je Mladost ostvarila najuvjerljiviju pobjedu protiv Virovitice 6:0, dvostruki strijelac za našu momčad bio je Boško Kosanović, dok su se u listu strijelaca upisali još Hrvoje Trupac, Ivan Sabljić, Stjepan Mamić i Vinicius Ribeiro Muniz.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Tomislav Hlevnjak (Herešin)

Pomoćnici – Matej Mađarić (Koprivnica), Ivan Huđ (Koprivnica)

4.sudac – Marko Dergez (Đurđevac)

Delegat utakmice je gospodin Vladimir Vugrinec iz Selnika.