NAJAVA: Gostovanje u Cvetkovcu

NAJAVA: Gostovanje u Cvetkovcu

U subotu je na rasporedu 9.kolo 3.HNL Sjever gdje će naša momčad odigrati još jedan u nizu derbija kola, ovoga puta vodeća Mladost će na vrlo teško i neugodno gostovanje u Cvetkovec gdje će nas dočekati jedina neporažena momčad u prvenstvu NK Tehničar. Nogometaši Tehničara bitno su promijenili svoju momčad u odnosu na prošlu sezonu, točnije pomladili su je brojnim dolascima izlaznih juniora iz Slaven Belupa, te su nakon nešto slabijeg ulaska u sezonu u zadnje vrijeme zaigrali puno bolje, što se pokazuje na njihovim rezultatima, te se jedini mogu pohvaliti kako nisu doživjeli prvenstveni poraz ove sezone. U osam odigranih utakmica ostvarili su četiri pobjede, a isto toliko puta su odigrali utakmice bez pobjednika. Na domaćem terenu savladali su Bjelovar i Podravac iz Virja dok je Papuk iz Orahovice odnio bod. S druge strane igra Mladosti u posljednjih nekoliko kola je u očiglednom padu, a podatak koji definitivno upada u oči je neefikasnost, prošlo je više od 300 minuta kako je Mladost zadnji put postigla pogodak. Mladost je u dosadašnjem prvenstvu odigrala tri gostujuće utakmice, nakon rapsodije u Varaždinu i pobjede nad Varteksom 8:0, uslijedile su dvije lošije partije gdje je naša momčad u Orahovici i u Bjelovaru uzela mršava dva boda.

Mladost i Tehničar do sada su odigrali samo jednu službenu utakmicu, a taj jedini dvoboj odigran je prošle sezone u jesenskom dijelu 3.HNL Sjever, kada je Mladost na gostovanju u Križevcima golovima Vedrana Kočiša i Martina Buzuka savladala Tehničar 2:0.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Patrik Kolarić (Strahoninec)

Pomoćnici – Siniša Fajfarić (Varaždin), Tomislav Hudika (Varaždin)

4.sudac – Filip Hirš (Varaždin)

Delegat utakmice je gospodin Davor Ptiček iz Varaždina.