NAJAVA: Protiv Zagreba za među 16 najboljih

NAJAVA: Protiv Zagreba za među 16 najboljih

U srijedu je na rasporedu šesnaestina finala Hrvatskog nogometnog kupa u kojem će naša momčad na domaćem terenu dočekati bivšeg prvaka Hrvatske i posrnulog velikana NK Zagreb.  Naši protivnici trenutačno se natječu u 4.HNL Središte gdje se nalaze u vrhu tablice, a ovo će im biti prvi nastup u Hrvatskom kupu ove sezone, jer su kao nositelji preskočili pretkolo, za razliku od Mladosti koja je u ovu fazu natjecanja došla preko Mladosti iz Petrinje koja je u Ždralovima poražena 3:1. Mladost je apsolutni favorit u nadolazećoj utakmici te bi s maksimalnim angažmanom i ozbiljnošću od prve minute trebali izboriti plasman među 16 najboljih u Hrvatskom kupu, s time bi ponovili najveći uspjeh u klupskoj povijesti (u sezoni 2014/15 također osmina finala), a za nagradu u Ždralove bi došli nogometaši Hajduka.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Tino Krečak (Velika Gorica)

Pomoćnici – Ivan Mihalj (Velika Gorica) i Dario Mužar (Velika Gorica)

4.sudac – Petar Jerbić (Velika Gorica)

Delegat utakmice je gospodin Martin Šarić iz Dugog Sela, dok je kontrolor suđenja gospodin Josip Havaić iz Koprivnice.