RASPORED MLADOSTI U LISTOPADU

RASPORED MLADOSTI U LISTOPADU

Mladost će u mjesecu listopadu odigrati šest natjecateljskih utakmica, a prvi sraz čeka ih već u subotu na Gradskom stadionu gdje će naša momčad odigrati derbi protiv Bjelovara. Početak susreta je u 15:00 sati.

Zatim kreće ubrzani ritam odigravanja utakmica, pa će tako u srijedu Mladost na domaćem terenu u sklopu Hrvatskog kupa dočekati posrnuli NK Zagreb, da bi tri dana kasnije također na domaćem terenu izabranici Danijela Lovrića dočekali glavnog protukandidata za naslov Polet iz Svetog Martina na Muri.

Nakon toga slijedi gostovanje na Starom Bregu u Cvetkovcu kod Tehničara, a posljednju domaću utakmicu u 10.mjesecu Mladost će odigrati protiv Podravca iz Virja.

Posljednji ogled u tekućem mjesecu mladostaši će odigrati u subotu 31. listopada u 14 sati na stadionu Vegeška protiv domaćina Virovitice.