NAJAVA: Mladost po prolaz u Garešnicu

NAJAVA: Mladost po prolaz u Garešnicu

U srijedu je na rasporedu Osmina finala županijskog nogometnog kupa Bjelovarsko-bilogorske županije u kojem će naša momčad u obranu naslova startati gostovanjem u Garešnici kod međužupanijskog ligaša NK Garić. Mladost se u ovoj fazi natjecanja tek uključuje u kup, dok su nogometaši Garića prošlog tjedna odradili svoju utakmicu 3.kola gdje su na domaćem terenu s 5:3 izbacili Napredak. Često se ove dvije momčadi znaju sastati u županijskom kupu, pa je tako prije dvije sezone Mladost u ovoj fazi natjecanja bila bolja 2:1, da bi godinu dana ranije nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca Garić bio uspješniji.

Mladost i Garić do sada su odigrali 17 službenih utakmica, a puno uspješnija je naša momčad koja je upisala deset pobjeda, pet utakmica ja završeno bez pobjednika, dok su nogometaši Garića upisali samo dvije pobjede. Posljednji međusobni dvoboj odigran je 19.09.2018. kada je u sklopu osmine finala županijskog kupa naša momčad golovima Sučića i Buzuka ostvarila pobjedu 2:1 i osigurala put u daljnju fazu natjecanja.

Sudačka trojka :

Glavni sudac – Hruškar Stjepan (Bjelovar)

Pomoćnici – Miklečić Slavko (Bjelovar) i Biljan Božidar (Bjelovar)