NAJAVA: Mladost dočekuje Podravinu

NAJAVA: Mladost dočekuje Podravinu

U subotu je na rasporedu 6.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad na domaćem terenu dočekati Podravinu iz Ludbrega. Obje momčadi u dosadašnjih pet odigranih kola ne znaju za poraz, Mladost je ostvarila četiri pobjede i jedan neriješen rezultat upravo na zadnjem gostovanju kod Papuka u Orahovici (1:1), te se i dalje nalazimo na vodećem mjestu, s četiri boda prednosti pred najbližim pratiteljem Tehničarom. S druge strane Podravina je ostvarila samo jednu pobjedu, dok je čak četiri puta podijelila bodove, vrijedi istaknuti kako su u srijedu na jako teškom gostovanju u Svetom Martinu na Muri odigrali 2:2 protiv domaćeg Poleta.

Mladost i Podravina do sada su odigrali 22 službenu utakmicu u kojima je uspješnija naša momčad. Mladost je ostvarila 11 pobjeda, Podravina je bila uspješna u pet navrata, dok je šest utakmica završilo bez pobjednika, ukupna gol razlika uvjerljivo je na strani Mladostaša 36:16. Posljednji međusobni susret ove dvije momčadi odigran je u proljetnom dijelu 3.HNL Sjever, u 16. kolu taman prije nego je pandemija Covid 19 uzrokovala prekid prvenstva. Mladost je na gostovanju u Ludbregu savladala domaćine 1:0, a jedini pogodak postigao je Ivan Sabljić u 22.minuti utakmice.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Matija Presečan (Pitomača)

Pomoćnici – Mario Brunec (Koprivnica) i Ivan Huđ (Koprivnica)

4.sudac – Filip Cindrić (Nova Kapela)

Delegat utakmice je gospodin Željko Brnić iz Nove Rače.