NAJAVA: Mladost gostuje u Orahovici

NAJAVA: Mladost gostuje u Orahovici

U subotu je na rasporedu 5.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad otići na iznimno teško i neugodno gostovanje u Orahovicu gdje će ih dočekati domaći Papuk.  Mladost i dalje nakon četiri odigrana kola zna samo za pobjede uz uvjerljivu gol razliku 18:2, u proteklom kolu naša je momčad bila raspucana te je s visokih 6:1 savladala Graničar iz Đurđevca, dok s druge strane Papuk nije krenuo u prvenstvu kako se očekivalo, u odigrane četiri utakmice ostvarili su samo jednu pobjedu, dok su u posljednjoj utakmici na domaćem terenu poraženi od Poleta 3:2.

Mladost i Papuk do sada su se susreli 15 puta, a skor je uvjerljivo na strani Mladostaša koji su upisali čak deset pobjeda, dva puta susret je završio bez pobjednika, dok su u tri navrata slavili naši protivnici. Zadnji međusobni susret odigran je prošle sezone u jesenskom dijelu natjecanja kada je utakmica u Orahovici završila podjelom bodova 0:0.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Filip Hirš (Varaždin)

Pomoćnici – Miodrag Plantak (Križevci) i Josip Sokač (Podturen)

4.sudac – Jasmin Horvat (Varaždin)

Delegat utakmice je gospodin Mladen Polančec (Herešin)