NAJAVA: Novi derbi u Ždralovima

NAJAVA: Novi derbi u Ždralovima

Nastavlja se užurbani ritam odigravanja utakmica, pa će tako već sutra u sklopu 4.kola 3.HNL Sjever naša momčad na domaćem terenu dočekati NK Graničar iz Đurđevca. Bit će ovo još jedan derbi kola jer se radi o susretu prve dvije momčadi na tablici, koje još ne znaju za poraz. Mladost je u početna prva tri kola upisala sve tri pobjede, dok su “Picoki” iz Đurđevca iznenađujuće dobro ušli u prvenstvo, uz dvije pobjede odigrali su jednu utakmicu neriješeno.

Mladost i Graničar do sada su odigrali četiri službene utakmice u kojima je uspješnija naša momčad, uz ostvarene tri pobjede, jedna utakmica završila je bez pobjednika. Posljednji međusobni susret ove dvije momčadi odigrale su ove godine u proljetnom dijelu 3.HNL Sjever, u 15.kolu kada je Mladost u Ždralovima golovima Vrbanića i Sabljića upisala rutinsku pobjedu 2:0.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Nenad Vargović (Virovitica)

Pomoćnici – Branko Bacinger (Varaždin) i Marko Gašparić (Virovitica)

4.sudac – Nikola Kristić (Ćeralije)

Delegat utakmice je gospodin Dino Jambrović iz Štefaneca.