KUP: U Ždralove dolazi Petrinja

KUP: U Ždralove dolazi Petrinja

Sutra je na rasporedu pretkolo Hrvatskog nogometnog kupa u kojem će naša momčad dočekati imenjaka iz Petrinje. Bit će to vrlo teška utakmica za izabranike Danijela Lovrića jer naš sutrašnji protivnik je izrazito jaka momčad koja je prošle sezone sudjelovala u kvalifikacijama za 2.HNL, ali nisu uspjeli preskočiti Opatiju, pa se tako i dalje natječu u trećoj ligi, gdje će se i ove sezone boriti za sam vrh. Vrijedi istaknuti kako su ovo ljeto ostali bez najboljeg igrača iz prošle sezone Zvonimira Filipovića koji je otišao u Hajduk, ali su se kvalitetno pojačali s dva, tri drugoligaška igrača. U prvenstvu su nakon dva kola upisali po jednu pobjedu i poraz, upravo u subotu su na domaćem terenu s 3:0 porazili Špansko. S druge strane naša momčad još ne zna za poraz u ovoj sezoni, u prvenstvu imaju maksimalan broj bodova, a i dalje zvoni uvjerljiva pobjeda na posljednjem gostovanju u Varaždinu gdje je Varteks savladan s čak 8:0.

Dakle očekuje nas vrlo zanimljiva utakmica i strašno velik ulog gdje bi naša momčad pobjedom u sljedećoj fazi natjecanja dobila potencijalno lakšeg protivnika na domaćem terenu. Nažalost HNS je odredio kako će se sutrašnji dvoboj odigrati bez gledatelja, točnije oba kluba moraju predati spisak osoba kojima će biti dozvoljen ulazak na stadion.

Susret je na rasporedu u nešto ranijem terminu, u 16:00h zbog mogućih produžetaka i izvođenja kaznenih udaraca.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Nenad Vargović (Virovitica)

Pomoćnici – Nikola Kečkiš (Virovitica) i Goran Loparac (Sladojevci)

4.sudac – Jurica Culej (Slatina)

Delegat utakmice je gospodin Darko Matošić iz Peteranca.

Kontrol suđenja je gospodin Mijo Horvat iz Goričana.