NAJAVA: Derbi protiv Radnika

NAJAVA: Derbi protiv Radnika

Nastavlja se užurbani ritam odigravanja utakmica, pa će tako već sutra naši nogometaši na domaćem terenu u derbiju dočekati NK Radnik iz Križevaca. Ova utakmica trebala se odigrati još prije desetak dana na otvaranju prvenstva, ali je zbog epidemioloških razloga utakmica odgođena za 02.09. Obje su momčadi za vikend bile uspješne na otvaranju prvenstva, Mladost je na domaćem terenu bila bolja od Rudara iz Murskog Središća 2:1, dok su nogometaši Radnika bili uvjerljiviji, te su na svome terenu s visokih 4:1 ispratili Bjelovar doma. Zasigurno nas očekuje vrlo čvrsta i neizvjesna utakmica, a pobjednik na sutrašnjem dvoboju skače na prvo mjesto na tablici.

Mladost i Radnik do sada su odigrali 22 službenu utakmicu, a omjer je uvjerljivo na strani Mladostaša koji su upisali čak 15 pobjeda, četiri utakmice završile su bez pobjednika, dok je Radnik upisao samo tri pobjede. Zadnja međusobna utakmica odigrana je krajem 11.mjeseca prošle godine kada je Mladost golovima Trupca i Kočiša savladala Radnik u Križevcima 3:2.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Marko Đurđek (Turčin)

Pomoćnici – Miro Hantak (Varaždin) i Bruno Premužaj (Varaždin)

4.sudac – Matija Presečan (Pitomača)

Delegat utakmice je gospodin Mirko Penava iz Virovitice.