NAJAVA: Sutra na Brdo dolazi Rudar

NAJAVA: Sutra na Brdo dolazi Rudar

Sutra će naša momčad nakon skoro šest mjeseci stanke uzrokovane pandemijom Covid-19 odigrati prvenstvenu utakmicu, a u Ždralove dolazi neugodna momčad NK Rudar iz Murskog Središća. Prvenstvo je krenulo još prošli tjedan, ali je naša momčad zatražila odgodu utakmice protiv Radnika zbog toga što se šest naših igrača nalaze u samoizolaciji, te smo po svim pravilima imali pravo tražiti odgodu, koju smo naposljetku i dobili. S druge strane Rudar je prošlu subotu prvenstvo otvorio neočekivanim domaćim porazom u utakmici s čak deset pogodaka, bolja od njih bila je momčad Virovitice 6:4. Mladost je preko tjedna odigrala finale kupa u kojem je s visokih 3:0 savladala Bjelovar, i tako s puno optimizma čeka sutrašnji ogled protiv Rudara, gdje je cilj upisati sva tri boda.

Mladost i Rudar do sada su odigrali tri službene utakmice u kojima je uspješnija naša momčad, uz ostvarene dvije pobjede, jedna utakmica završila je pobjedom Rudara. Posljednji međusobni susret ove dvije momčadi odigrale su prošle godine u jesenskom dijelu 3.HNL Sjever, u šestom kolu kada je Mladost u Ždralovima golovima Furmeka, Mlinarića i Sabljića upisala pobjedu 3:2.

 

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Jasmin Horvat (Varaždin)

Pomoćnici – Tomislav Hudika i Bruno Premužaj (Varaždin)

4.sudac – Matija Presečan (Pitomača)

Delegat utakmice je gospodin Tomislav Kučina (Sveti Ivan Žabno)