KUP: Bilo VP – Mladost 0:5

KUP: Bilo VP – Mladost 0:5

BILO VP – MLADOST ŽDRALOVI 0:5 (0:2)

Igralište – NK BILO
Gledatelja: 80
Sudac: Ivan Vinković (Bjelovar)
Pomoćnici: Češko Đorđević i Slavko Miklečić (Bjelovar)
Strijelci: 0:1 Kamga Landry (32), 0:2 Vedran Mlinarić (39), 0:3 Martin Buzuk (66), 0:4 Stjepan Mamić (75), 0:5 Matija Vrbanić (78)

BILO VP: Šotola, Ravlić, Svatoš, Lovašić, Kakša, Šotola, Futač (od 81. Dedaj), Kastlinger (od 80. Dinjar), Vučinić (od 9. Belovari), Morosavljević, Robić. Trener: Saša Kranjčević

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović, Vučak, Jakšić (od 46. Ostrman), Vrbanić, Mlinarić (od 60. Buzuk), Kožarić, Kočiš (od 60. Mamić), Kamga Landry (od 75. Đuričić), Hajdarović, Bošnjak (od 75. Bošnjak), Camara, Trener: Danijel Lovrić.

Jučer je u Velikoj Pisanici odigran susret četvrtfinala kupa nogometnog saveza Bjelovarsko-bilogorske županije u kojem je naša momčad uvjerljivom pobjedom ostvarila plasman u polufinale. Od početka utakmice na vidjelo je došla ogromna razlika između ova dva kluba, pa je samo pitanje bilo koliko će puta domaći vratar Šotola vaditi loptu iz svoje mreže. Igralo se na jedan gol gdje su se igrači naše momčadi napromašivali, dok su domaćini u dva, tri navrata slabašno zaprijetili Srbljanoviću. U prvom poluvremenu naša je momčad došla u vodstvo preko novog pojačanja u napadu Kamge koji je postigao svoj prvijenac u prvom službenom nastupu za Mladost, a par minuta kasnije Vedran Mlinarić udvostručio je vodstvo na 0:2. U drugom poluvremenu bilo je samo određivanje posla, pa su tako loptu u domaću mrežu slali još Martin Buzuk, Stjepan Mamić i Matija Vrbanić za konačnih 0:5.

Ždrijeb polufinala na rasporedu je 07.08. u 11h, a mogući protivnici Mladosti su : Bjelovar, Gordowa i Dinamo Predavac/Bilogora Grubišno Polje.