Održan plenum 3.HNL Sjever

Održan plenum 3.HNL Sjever

Jučer je u Varaždinu održan plenum 3.HNL Sjever na kojem je određen raspored utakmica u ovoj natjecateljskoj sezoni.

Naša će momčad u obranu naslova krenuti s dvije uzastopne domaće utakmice, na otvaranju prvenstva 22.08. u Ždralove stiže Radnik iz Križevaca, a tjedan nakon njih na Brdo dolazi Rudar iz Murskog Središća. Zatim slijedi prvo gostovanje u Varaždinu kod Varteksa, a u četvrtom kolu naša je momčad domaćin Graničaru iz Đurđevca. Peto kolo donosi gostovanje u Orahovici kod Papuka, a zatim dočekujemo Podravinu iz Ludbrega. Veliki županijski derbi na rasporedu je 03.10. kada gostujemo na Gradskom stadionu kod Bjelovara, a sljedeća utakmica je još jedan u nizu derbija, ovoga puta u Ždralove dolazi najveći konkurent za naslov Polet iz Svetog Martina na Muri. U sjeni derbija Mladost će u devetom kolu na teško gostovanje u Cvetkovec kod Tehničara, a u preostala dva kola Mladost će doma dočekati Podravac iz Virja, a prvi krug natjecanja zaključit će se gostovanjem u Virovitici. S obzirom na to da će se u jesenskom dijelu odigrati 14.kola, naša će momčad do kraja godine gostovati još u Križevcima i Murskom Središću, a posljednja utakmica u godini bit će protiv Varteksa 21.11. u Ždralovima.