Na današnji dan obranjen naslov 3.HNL Sjever

Na današnji dan obranjen naslov 3.HNL Sjever

Na današnji dan prije sedam godina naša je momčad drugu sezonu za redom osvojila naslov prvaka 3.HNL Sjever.

U posljednjem kolu trebala nam je pobjeda, a na Brdo su došli Križevci. U ranoj fazi utakmice gosti su došli u vodstvo, međutim do kraja poluvremena Jurica Pavić poravnao je rezultat na 1:1. U drugom dijelu Mladost je napadala, ali su se gosti čvrsto i disciplinirano branili, sve do 76.minute kada je pogodak vrijedan naslova postigao Josip Kozić. Nakon utakmice uslijedila je velika fešta, i nova nezaboravna proslava naslova u kamionu. 

Igrači koji su ostvarili uspjeh :

Dinko Gavranović, Zoran Kukec, Jurica Pavić, Matija Vrbanić, Vinko Pušić, Matej Bošnjak, Mile Sučić, Hrvoje Trupac, Ivan Orač, Josip Kozić, Mario Šola, Deni Kakša, Marin Renić, Dario Vlašić, Matej Katić, Željko Ostrman, Nenad Jasika, Tomislav Pleić. Trener: Nikola Papac.