Do kraja mjeseca bez gledatelja

Do kraja mjeseca bez gledatelja
Važna obavijest – utakmice 3.HNL Sjever bez gledatelja do 31. ožujka!
 
Uzimajući u obzir novonastale okolnosti u pogledu pandemije koronavirusa, Hrvatski nogometni savez donio je odluku da će se sve utakmice u natjecanjima pod ingerencijom HNS-a do 31. ožujka biti odigrane bez gledatelja.
 
Mjera se odnosi na HT Prvu ligu, 2. HNL, 3. HNL, 1. HNLŽ, 2. HNLŽ, 1. HMNL, 2. HMNL te sve lige mladeži pod okriljem HNS-a, kao i na predstojeće Uefine kvalifikacijske turnire koji se održavaju u Hrvatskoj.
 
U navedenim natjecanjima, utakmicama će do daljnjega moći prisustvovati samo momčadi sa svojim stožerima, uže rukovodstvo i službene osobe klubova i HNS-a, tehničko osoblje te određeni broj predstavnika medija, uz sve uobičajene mjere za organizaciju utakmica.
 
Tako će Mladost utakmice bez gledatelja odigrati ove subote u Murskom Središću protiv Rudara, domaće u Ždralovima protiv Papuka (21.03.) i gostovanja u Virovitici (28.03.).