KUP: Juniori dočekuju Hajduk

KUP: Juniori dočekuju Hajduk

U srijedu je na rasporedu četvrtfinale Hrvatskog nogometnog kupa za Juniore u kojem će naši dečki na domaćem terenu dočekati HNK Hajduk. Za Juniore Mladosti ovo će biti povijesna utakmica, jer nikada do sada nisu uspjeli doći do ove faze natjecanja, i bez obzira na konačan ishod ovo je veliki uspjeh za školu nogometa, i naznaka k boljoj i svjetlijoj budućnosti kluba.

Dakle u srijedu na Brdo stiže trenutno prvoplasirana i najbolja momčad u Juniorskoj konkurenciji, u 17.prvenstvenih kola upisali su samo jedan poraz, i imaju prednost od dva boda ispred drugoplasiranog Dinama.  S druge strane Mladost se kao i Hajduk može pohvaliti da im je Juniorska momčad upisala samo jedan prvenstveni poraz, trenutno se naša momčad nalazi na 2.mjestu u 1.NL Središte Sjever, te trenutno ima poziciju koja nam donosi plasman na završnicu za plasman u 1.HNL koja će se održati u šestom mjesecu.

Put Mladosti i Hajduka do četvrtfinala kupa :

 

Ovom prilikom pozivamo sve naše navijače i simpatizere Mladosti i ostale građane da dođu sutra u što većem broju u Ždralove,  i da podrže naše dečke u borbi za polufinale. Utakmica počinje u 12:00h.