NAJAVA: Mladost gostuje u Ludbregu

NAJAVA: Mladost gostuje u Ludbregu

Ovog vikenda nastavljaju se uzbuđenja u 3.HNL Sjever, na rasporedu je 16.kolo, a naša momčad odlazi na neugodno gostovanje u Ludbreg.

U subotu je na rasporedu novo prvenstveno kolo u kojem će naša momčad pokušati nastaviti s pozitivnim nizom (tri pobjede u nizu) i zadržati vodeće mjesto na tablici, a slijedi uvijek neugodno gostovanje u Ludbregu kod Podravine.  Nakon 15.odigranih kola Mladostaši se i dalje nalaze na vodećem mjestu sa samo jednim bodom prednosti pred Poletom, dok se naši subotnji protivnici nalaze na pretposljednjem mjestu, sa samo dvije ostvarene pobjede, te će vrlo vjerojatno do kraja sezone strahovati za ostankom u ligi. Susret u Ludbregu sigurno neće biti lagan, domaćini su već u jesenskom dijelu u Ždralovima pokazali kako mogu biti neugodna momčad, a preko zime su se dodatno pojačali, pa tako izabranike Nikole Papca očekuje vrlo teška utakmica.

 

Utakmicu protiv Podravine najavljuje naš Vinicius Muniz :

Mladost i Podravina do sada su odigrali 21 službenu utakmicu u kojima je uspješnija naša momčad. Mladost je ostvarila deset pobjeda, Podravina je bila uspješna u pet navrata, dok je šest utakmica završilo bez pobjednika, ukupna gol razlika uvjerljivo je na strani Mladostaša 35:16. Posljednji međusobni susret ove dvije momčadi odigran je u jesenskom dijelu 3.HNL Sjever, u petom kolu kada je Mladost u dramatičnoj završnici preokrenula vodstvo gostiju. Gosti su sat vremena bili u rezultatskoj prednosti, ali je naša momčad golovima Matije Vrbanića, Stjepana Mamića i Ivana Sabljića na kraju upisala pobjedu 3:1.

 

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Nikola Kristić (Ćeralije)

Pomoćnici – Mario Brunec (Koprivnica) i Ivan Huđ (Koprivnica)

4.sudac – Marko Dergez (Đurđevac)

Delegat utakmice je Mladen Polančec iz Herešina.

Ovom prilikom pozivamo sve naše navijače i simpatizere Mladosti da dođu u subotu na gostovanje u Ludbreg,  i da podrže naše dečke u borbi za naslov. Utakmica počinje u 15:30h.