NAJAVA: Otvaranje protiv Graničara

NAJAVA: Otvaranje protiv Graničara

Nakon duge zimske stanke napokon počinje dugo iščekivani proljetni dio 3.HNL Sjever!

Ove subote vraćamo se domaćem nogometu u 15.kolu 3.HNL Sjever, a u goste nam dolaze nogometaši Graničara iz Đurđevca koji se trenutno nalaze na zadnjem mjestu na tablici.  Za podsjetnik naša se momčad trenutno nalazi na vodećem mjestu, te smo u 14.prvenstvenih kola upisali 11 pobjeda, dva neriješena rezultata i samo jedan poraz, s druge strane “Picoki” iz Đurđevca se nalaze na zadnjem mjestu uz vrlo loš skor od samo jedne pobjede, tri neriješena rezultata i čak deset poraza. Dakle dvoboj prvog protiv zadnjeg na tablici, samim time naša je momčad veliki favorit u subotnjem ogledu.

Utakmicu protiv Graničara najavljuje naš Mateo Jakšić :

 

Mladost i Graničar do sada su odigrali tri službene utakmice u kojima je uspješnija naša momčad, uz ostvarene dvije pobjede, jedna utakmica završila je bez pobjednika. Posljednji međusobni susret ove dvije momčadi odigrale su u jesenskom dijelu 3.HNL Sjever, u četvrtom kolu kada je Mladost u Đurđevcu golovima Kočiša i Sabljića upisala rutinsku pobjedu 2:0.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Jurica Culej (Slatina)

Pomoćnici – Miro Hantak (Vinica) i Jurica Šprem (Varaždin)

4.sudac – Jasmin Horvat (Varaždin)

Delegat utakmice je Dino Jambrović iz Štefaneca.

Ovom prilikom pozivamo sve naše navijače i simpatizere Mladosti da dođu u subotu u Ždralove na otvorenje proljetnog dijela prvenstva, i da podrže naše dečke u borbi za naslov. Utakmica počinje u 15:00h.