Neriješeno s Jarunom

Neriješeno s Jarunom

JARUN – MLADOST ŽDRALOVI 1:1 (0:0)

Igralište – NK Blato
Gledatelja: 30
Sudac: Matija Ačkar (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Vedran Mlinarić (63 – 11m), 1:1 Karlo Ivančić (81)

JARUN: Spudić, Vučemilović-Vranjić, Čerdić, Šoša, Grdenić, Jazvić, Radoš, Vragolović, Ačkar, Hodak, Darojković (još su igrali: Sučić, Ivančić, Bubnjić, Bamba, Salatić, Čičković, Vrdoljak). Trener: Damir Biškup

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović, Vinicius Muniz, Mlinarić, Renić, Bošnjak, Nikolić, Trupac, Vrbanić, Jakšić, Kuprešak, Kamga (još su igrali: Vučak, Mamić, Buzuk, Kočiš, Sabljić, Marinković, Ostrman)

U zanimljivoj pripremnoj utakmici dva trećeligaša, pobjednika nije bilo. Mladost je u vodstvo došla u 63.minuti kada je domaći igrač Vučemilović-Vranjić u vlastitom šesnaestercu igrao rukom, a Vedran Mlinarić s bijele točke šalje loptu u mrežu za 0:1. Domaćini su do izjednačenja stigli u 81.minuti kada je nakon odbijanca Karlo Ivančić postavio konačan rezultat utakmice 1:1.