Poslan zahtjev za 2.HNL

Poslan zahtjev za 2.HNL

NK Mladost Ždralovi poslao je zahtjev za izdavanje licence za 2.HNL.

Središnji postupak licenciranja klubova za natjecateljsku 2020./21. godinu je u punom jeku. Klubovi su dostavili i dostavljaju opsežnu dokumentaciju iz pet skupina kriterija, a stručnjaci Odjela za licenciranje (po svakoj skupini kriterija) ocjenjuju ispunjenje kriterija te će sukladno propisanoj proceduri savjetovati tražitelje licence kako ispuniti pojedine kriterije kada je klubovima potrebna dodatna pomoć.
Komisija za licenciranje HNS-a će najkasnije do 20. travnja 2020. donijeti odluke o molbama za licence u prvom stupnju, koje će biti objavljene do 23. travnja 2020. Klubovi koji neće uspjeti dobiti traženu licencu u prvom stupnju u roku od 8 dana od primitka prvostupanjske odluke moći će podnijeti žalbu. Žalbeno tijelo za licenciranje HNS do 27. svibnja 2020. donijet će konačne odluke, koje će biti objavljene najkasnije do 29. svibnja 2020.