Slaven uvjerljiv u Ždralovima

Slaven uvjerljiv u Ždralovima

Danas je odigrana četvrta pripremna utakmica u kojoj je naša momčad upisala novi poraz, bolja od nas bila je druga momčad Slaven Belupa koja je slavila s uvjerljivih 4:1. Radi čuvanja glavnog terena, susret je odigran na pomoćnom igralištu gdje su se gostujući nogometaši puno bolje snašli, i na kraju zasluženo upisali pobjedu. Prvo poluvrijeme je proteklo bez puno prigoda, a gosti su u vodstvo došli nakon kornera gdje je gostujući stoper zatresao mrežu za 0:1, par minuta kasnije već je bilo 0:2 nakon greške u domaćoj obrani. Mladost je najbolju priliku imala na kraju poluvremena kada je Mlinarićev pokušaj obranio gostujući vratar. U drugom poluvremenu trener Nikola Papac promijenio je skoro sve igrače, a Mladost je ubrzo smanjila rezultat, Vrbanić je izveo korner a najviši u skoku bio je Željko Ostrman koji je glavom ubacio loptu u mrežu za 1:2. Do kraja susreta Mladost je imala nekoliko dobrih pokušaja preko Vrbanića, Kuprešaka i Kamge da izjednači rezultat, ali mreža se nije tresla. U samoj završnici susreta gosti su u dva navrata iskoristili neopreznost domaće obrane i postigli dva zgoditka za konačnih 1:4.

Sljedeća pripremna utakmica je u subotu kada naša momčad gostuje u Zagrebu gdje će odigrati susret protiv Jaruna.

Mladost:

prvo poluvrijeme: Srbljanović, Buzuk, Nikolić, Bošnjak, Mlinarić, Vrbanić, Vučak, Sabljić, Mamić, Kočiš, Đuričić.

drugo poluvrijeme: Marinković, Vinicius Muniz, Kosanović, Vidojević, Jelić Balta, Jakšić, Vrbanić, Ostrman, Pranjić, Kuprešak, Kamga Landry.