Neriješeno u prvoj pripremnoj utakmici

Neriješeno u prvoj pripremnoj utakmici

U prvoj pripremnoj utakmici ove godine naša je momčad odigrala susret bez pobjednika protiv juniora Lokomotive 1:1. Prvo poluvrijeme proteklo je u čvrstoj i izjednačenoj borbi na sredini terena, gdje su domaćini stvorili jednu priliku koju je obranio Kristijan Srbljanović. Na početku drugog dijela domaćini su pomalo sretno došli u vodstvo, nakon intervencije Srbljanovića lopta se od Nikolića nesretno vratila u mrežu za prednost Lokomotive 1:0. Nakon toga domaćini su kontrolirali utakmicu, ali su pred kraj utakmice napravili grešku koju Stjepan Mamić nije znao iskoristiti za izjednačenje. Ipak na samom kraju susreta Mladost je došla do zgoditka, Boško Kosanović iz slobodnog udarca neobranjivo je zatresao mrežu za konačnih 1:1.

Sastav Mladosti :

Srbljanović – Nikolić – Renić – Bošnjak – Kosanović – Jakšić – Vučak – Trupac – Vinicius Muniz – Sabljić – Kočiš – (još su igrali : Marinković, Lukaš, Ostrman, Buzuk, Mamić, Đuričić)