NAJAVA: Gostovanje u Križevcima za kraj polusezone

NAJAVA: Gostovanje u Križevcima za kraj polusezone

U subotu je na rasporedu posljednje jesensko 14.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad odigrati još jedan derbi kola, a u nadolazećoj utakmici put vodi u Križevce gdje ćemo odigrati susret protiv domaćina NK Radnik. Obje momčad su u prošlotjednim utakmicama ostvarile pobjede, Mladost je u derbiju kola savladala Varteks 2:1, te se i dalje nalazi na vodećem mjestu, dok su naši protivnici u Đurđevcu savladali domaći Graničar 3:2, i tako skočili na visoko treće mjesto na tablici.

Mladost i Radnik do sada su odigrali 21 službenu utakmicu, a omjer je uvjerljivo na strani Mladostaša koji su upisali čak 14 pobjeda, četiri utakmice završile su bez pobjednika, dok je Radnik upisao samo tri pobjede. Zadnja međusobna utakmica odigrana je pred dva i pol mjeseca kada je Mladost golovima Matije Vrbanića u Ždralovima upisala pobjedu 2:0.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Marko Đurđek (Turčin)

Pomoćnici – Tomislav Hudika (Varaždin) i Bruno Premužaj (Varaždin)

4.sudac – Filip Hirš (Varaždin)

Delegat utakmice je Željko Moslavac iz Gradine.

Ovom prilikom pozivamo sve naše simpatizere i navijače Mladosti da dođu u subotu u Križevce, i da podrže naše dečke u novoj utakmici i u borbi za drugom ligom. Utakmica počinje u 13:30h.