NAJAVA: Na Brdo dolazi Varteks

NAJAVA: Na Brdo dolazi Varteks

U subotu je na rasporedu 13.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad odigrati još jedan u nizu derbija, a na Brdo dolazi NK Varteks iz Varaždina. Bit će to jedna od važnijih utakmica za obje momčadi jer su i jedni i drugi istaknuli kandidaturu i želju da bi se okušali sljedeće sezone u 2.HNL. Mladost je prošli tjedan u velikom derbiju unatoč odličnoj igri upisala prvi prvenstveni poraz, a bolji od njih bili su nogometaši Poleta 3:1. S druge strane nogometaši Varteksa upisali su najuvjerljiviju pobjedu ove sezone, s visokih 9:0 deklasirali su posljednjeplasirani Graničar iz Đurđevca.

Derbi kola najavljuje naš Roko Vučak :

Mladost i Varteks do sada su se susreli samo tri puta, a zanimljivo je to što je omjer u potpunosti izjednačen, obje su momčadi upisale po jednu pobjedu, dok su u zadnjem međusobnom susretu u odličnoj utakmici Mladost i Varteks podijelili bodove odigravši 2:2, a golove za našu momčad postigli su Ivan Sabljić i Ivan Bošnjak.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Marko Dergez (Đurđevac)

Pomoćnici – Mario Lončar (Čačinci) i Ivan Iveljić (Kamešnica)

4.sudac – Goran Žganec (Čakovec)

Delegat utakmice je Željko Stipanić iz Slatine.

Ovom prilikom pozivamo sve naše simpatizere i navijače Mladosti da dođu u subotu u Ždralove, i da podrže naše dečke u novoj utakmici i u borbi za drugom ligom. Utakmica počinje u 13:30h.