NAJAVA: U Sv.Martinu derbi kola

NAJAVA: U Sv.Martinu derbi kola

U subotu je na rasporedu 12.kolo 3.HNL Sjever koji donosi veliki derbi kola u kojem će naša momčad otići na gostovanje u Sveti Martin na Muri gdje će odmjeriti snage protiv domaćeg Poleta. Dugo iščekivana utakmica u kojoj će se susreti dvije vodeće momčadi na tablici, Mladost je i dalje neporažena te je nakon prvog kruga natjecanja upisala devet pobjeda uz dva neriješena rezultata, dok su naši protivnici upisali osam pobjeda, jedan remi i dva poraza, te se trenutno nalaze četiri boda iza naše momčadi. U prošlom tjednu Mladost je u velikom županijskom derbiju na gostovanju savladala rivala NK Bjelovar 3:0, i sigurno u novi derbi kola naši će dečki ući puni samopouzdanja. S druge strane Polet je rutinski na domaćem terenu savladao Graničar iz Đurđevca 3:1, i tako su nastavili niz neporaženosti na domaćem terenu. Sigurno je da će utakmica u subotu privući puno gledatelja, a interesantan je podatak da će susresti najbolji napad lige (Polet) protiv najbolje obrane lige (Mladost).

Derbi kola najavljuje naš Marin Nikolić :

Mladost i Polet do sada su se susreli samo pet puta, a zanimljiv je podatak da su u dosadašnjim utakmicama uvijek pobjedu odnosile domaće momčadi, nadamo se da će se ta tradicija prekinuti već u nadolazećem susretu. Mladost je bolja u međusobnim ogledima, upisala je tri pobjede, dok su nogometaši Poleta slavili dva puta. Posljednji međusobni susret odigran je ove sezone u 1.kolu 24.08.2019. kada je Mladost u Ždralovima golovima Sabljića, Trupca i Mlinarića u fantastičnoj utakmici pobijedila Polet 3:2.

Sudačka četvorka :

Glavni sudac – Stjepan Barišić (Osijek)

Pomoćnici – Tomislav Hudika (Varaždin) i Matej Mađerić (Koprivnica)

4.sudac – Filip Hirš (Varaždin)

Delegat utakmice je Branko Slatina iz Koprivnice.

Ovom prilikom pozivamo sve naše simpatizere i navijače Mladosti da dođu u subotu u Sveti Martin na Muri, i da podrže naše dečke u novoj utakmici i u borbi za drugom ligom. Utakmica počinje u 13:30h.