NAJAVA: U Ždralove dolazi Virje

NAJAVA: U Ždralove dolazi Virje

U subotu je na rasporedu 10.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad na domaćem terenu dočekati NK Podravac iz Virja. Nakon prošlotjedne velike pobjede u derbiju protiv Tehničara, novo kolo nosi obračun s momčadi koja po običaju igra toplo-hladno i protiv koje će trebati maksimalan oprez ukoliko naša momčad želi nastaviti s pozitivnim nizom ove sezone.  Mladost je i dalje jedina neporažena momčad u prvenstvu, ostvarili smo sedam pobjeda uz dva remija, te smo zasluženo na vrhu tablice s četiri boda prednosti pred drugoplasiranim Poletom. S druge strane Podravac je odlično krenuo u prvenstvo, jedno vrijeme su bili i vodeći na tablici, ali su onda upali u crni niz od pet uzastopnih poraza, prošli tjedan nakon dugo vremena ostvarili su pobjedu savladavši Graničar iz Đurđevca 2:1, te se trenutno nalaze na 8.mjestu s deset osvojenih bodova.

Utakmicu protiv Virja najavljuje Vedran Kočiš :

Mladost i Podravac imaju bogatu povijest međusobnih susreta, do sada je odigrano čak 28 utakmica, što svrstava Podravac u vrh ljestvice kada je u pitanju broj odigranih utakmica protiv Mladosti. Uspješnija je Mladost koja je upisala 13 pobjeda, Podravac je upisao devet pobjeda, dok je šest puta utakmica završila bez pobjednika. Posljednji međusobni susret odigran je u Virju pred više od pet i pol godina, a tada su nogometaši Podravca upisali minimalnu pobjedu 1:0.

Sudačka četvorka protiv Podravca :

Glavni sudac – Ivan Slunjski (Varaždin)

Pomoćnici – Tomislav Hudika i Bruno Premužaj (Varaždin)

4.sudac – Marijo Petrović (Čazma)

Delegat utakmice je Davor Drvenkar iz Čakovca.

Ovom prilikom pozivamo sve naše simpatizere i navijače Mladosti da dođu u subotu u Ždralove, i da podrže naše dečke u novoj utakmici i u borbi za drugom ligom. Utakmica počinje u 15:00h.