Najava: Derbi kola u Križevcima

Najava: Derbi kola u Križevcima

U subotu je na rasporedu 9.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad otići na gostovanje u Križevce gdje će odigrati susret protiv vrlo jake momčad NK Tehničar Cvetkovec. Nakon prošlotjedne uvjerljive pobjede protiv Virovitice, našu momčad do kraja jesenskog dijela prvenstva očekuje niz teških utakmica, a prva na rasporedu je baš protiv Tehničara koji svoje domaće utakmice igra u Križevcima.

Naša momčad je i dalje neporažena u prvenstvu, uz omjer od šest pobjeda i dva neriješena rezultata, dok naši protivnici imaju nešto slabiji ulazak u prvenstvo, u dosadašnjih osam utakmica, ostvarili su četiri pobjede, dva puta su remizirali, dok su isto toliko puta izgubili. Neće biti niti malo jednostavno, ali naši će dečki morati odigrati najbolju utakmicu kako bi nastavili niz neporaženosti u sezoni.

Kristijan Srbljanović najavljuje subotnju utakmicu :

Mladost i Tehničar do sada su odigrali nekoliko prijateljskih utakmica, ali nikada u svojoj povijesti nisu odigrali niti jednu službenu utakmicu, bilo to za bodove, ili u kup natjecanju.

Sudačka četvorka protiv Tehničara :

Glavni sudac – Stjepan Barišić (Osijek)

Pomoćnici – Jurica Šprem i Bruno Premužaj (Varaždin)

4.sudac – Jurica Culej (Slatina)

Delegat utakmice je Željko Bacinger iz Čakovca.

Ovom prilikom pozivamo sve naše simpatizere i navijače Mladosti da dođu u subotu u Križevce, i da podrže naše dečke na jako teškom gostovanju. Utakmica počinje u 15:00h.