8.kolo – NK Mladost – NK Virovitica 6:0

8.kolo – NK Mladost – NK Virovitica 6:0

MLADOST ŽDRALOVI – VIROVITICA 6:0 (3:0) 

Igralište – Brdo
Gledatelja: 300
Sudac: Goran Žganec (Čakovec)
Pomoćnici: Jurica Šprem (Varaždin) i Matej Mađarić (Koprivnica)

Strijelci: 1:0 Boško Kosanović (7), 2:0 Hrvoje Trupac (11), 3:0 Ivan Sabljić (19), 4:0 Vinicius Muniz (66), 5:0 Stjepan Mamić (68), 6:0 Boško Kosanović (74)

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović, Jakšić, Vučak (od 62. Mamić), Renić, Mlinarić, Trupac (od 20. Furmek), Kosanović, Kočiš (od 71. Sučić), Sabljić, Vinicius Muniz, Bošnjak. Trener: Nikola Papac.

VIROVITICA: Tomljanović, Marković, Jularić, Vučemilović Grgić (od 46. Blažević), Ćubelić, Prpić, Suvajac, Duvnjak (od 73. Đurđević), Mikičić, Reščić (od 46. Kovač), Horaček. Trener: Vjekoslav Vučeta.

U subotu je odigrano 8.kolo 3.HNL Sjever u kojem je naša momčad ostvarila šestu prvenstvenu pobjedu savladavši na domaćem terenu Viroviticu s visokih 6:0. U jednosmjernoj utakmici Mladost je od prve minute nametnula svoju ritam koji gosti nisu mogli pratiti, pa je pitanje pobjednika bilo riješeno već u uvodnih 20.minuta. Igrala se sedma minuta utakmice kada je Mladost došla u vodstvo, ubačaj iz kuta izveo je Trupac, a najviši u gostujućem šesnaestercu bio je Boško Kosanović koji glavom šalje loptu u mrežu za 1:0. Samo četiri minute kasnije nakon vrlo lijepe akcije Kočiša i Cafua lopta dolazi do Hrvoja Trupca koji iz blizine trese mrežu za 2:0. Pitanje pobjednika riješeno je u 19.minuti kada je na asistenciju Kočiša svoj šesti prvenstveni pogodak postigao Ivan Sabljić za 3:0.

U nastavku utakmice Mladost je mirno kontrolirala susret, te je u drugom dijelu drugog poluvremena u potpunosti potopila vrlo loše goste iz Virovitice. Prvo je u 66.minuti vrlo lijep pogodak za 4:0 postigao Vinicius Muniz, da bi samo dvije minute kasnije Stjepan Mamić povisio prednost na 5:0. Naljepši trenutak na susretu dogodio se u 74.minuti kada je Boško Kosanović s više od 30 metara volejom neobranjivo poslao loptu u mrežu za konačnih 6:0.

Ostali rezultati 8.kola :

Varteks – Bjelovar 2:0, Radnik Križevci – Podravac Virje 1:0, Graničar Đurđevac – Tehničar Cvetkovec 1:3, Podravina Ludbreg – Polet SMnM 1:3, Rudar MS – Papuk Orahovica 3:2.