NAJAVA: Mladost dočekuje Viroviticu

NAJAVA: Mladost dočekuje Viroviticu

U subotu je na rasporedu 8.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad na domaćem terenu dočekati starog rivala NK Virovitica. Nakon prošlotjednog kiksa u Orahovici, susret protiv Virovitice posljednji je u nizu lakših utakmica koju naša momčad mora shvatiti ozbiljno kako bi se vratila na pobjedničke staze i zadržala vodeće mjesto na tablici. Mladost je i dalje vodeća na tablici s dva boda prednosti pred drugoplasiranim Radnikom iz Križevaca, dok se Virovitica nalazi na pretposljednjem mjestu sa samo pet osvojenih bodova, pa će tako naša momčad u subotnjoj utakmici biti izraziti favorit. Što se tiče izostanaka  naša momčad neće moći računati na stopera Marina Nikolića, koji je u posljednjoj utakmici u Orahovici zaradio crveni karton, pa će tako morati propustiti subotnji dvoboj.

Utakmicu najavljuje i naš Ivan Bošnjak :

Mladost i Virovitica do sada su se susreli 14 puta, a skor je uvjerljivo na strani Mladostaša koji su upisali devet pobjeda, dva puta je susret završio bez pobjednika, dok su u tri navrata slavili naši protivnici. Zadnji međusobni susret odigran je pred više od četiri godine, kada je Mladost na Brdu s uvjerljivih 5:0 upisala pobjedu.

Sudačka četvorka protiv Virovitice biti će :

Glavni sudac – Goran Žganec (Čakovec)

Pomoćnici – Jurica Šprem (Varaždin) i Matej Mađarić (Koprivnica)

4.sudac – Filip Hirš (Varaždin)

Delegat utakmice je Igor Franolić iz Varaždina.

Utakmica počinje u 15:00h, a Mladost bi pobjedom zadržala vodeće mjesto na tablici. Pozivamo sve simpatizere i navijače našeg kluba da podrže “redse” te da ih ponovno poguraju do nove pobjede.