NAJAVA: Odlazak u goste fenjerašu

NAJAVA: Odlazak u goste fenjerašu

U subotu je na rasporedu 7.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naši igrači otići na gostovanje u Orahovicu gdje će odigrati susret protiv domaćina Papuka. Biti će ovo susret vodeće i posljednjeplasirane momčadi na tablici, Mladost još ne zna za poraz u ovoj sezoni, dok s druge strane Papuk još ne zna za pobjedu. U prošlom kolu Mladost je na domaćem terenu rutinski savladala Rudar iz Murskog Središća 3:2, dok je Papuk u Đurđevcu odigrao susret bez pogodaka, te su tako upisali prvi bod u sezoni.

Mladost i Papuk do sada su se susreli 14 puta, a skor je uvjerljivo na strani Mladostaša koji su upisali čak deset pobjeda, jednom je susret završio bez pobjednika, dok su u tri navrata slavili naši protivnici. Zadnji međusobni susret odigran je pred više od sedam godina, kada je Mladost na Brdu s uvjerljivih 7:1 upisala pobjedu.

Sudačka četvorka protiv Papuka biti će :

Glavni sudac – Marko Dergez (Đurđevac)

Pomoćnici – Ivan Huđ i Matej Mađarić (Koprivnica)

4.sudac – Tomislav Hlevnjak (Koprivnica)

Delegat utakmice je Željko Stipanić iz Virovitice.