NAJAVA: Na Brdo dolazi Rudar

NAJAVA: Na Brdo dolazi Rudar

U subotu je na rasporedu 6.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad na domaćem terenu dočekati NK Rudar iz Murskog Središća. Nakon uvodnih pet kola Mladost se nalazi na vodećem mjestu u prvenstvu i jedina je do sada bez poraza, uz četiri pobjede jednom je susret završio bez pobjednika. Što se tiče Rudara momčad se počela oporavljati, nakon visoka dva uvodna poraza, Rudar je u sljedeće tri utakmice ostvario isto toliko pobjeda, te se sada nalaze na 6.mjestu.

Mladost i Rudar do sada su odigrali samo dvije službene utakmice, a po jednu pobjedu ostvarile su obje momčadi. Zanimljivo je da je Mladost pobijedila Rudar u Murskom Središću 3:1, dok je Rudar na kraju prvenstva na Brdu savladao Mladost s minimalnih 1:0.

Što se tiče izostanaka kod Mladosti neće nastupiti Roko Vučak koji je skupio tri akumulirana žuta kartona, pa će tako subotnji susret morati propustiti. Kod gostiju nema izostanaka, te će oni nastupiti u najjačem sastavu.

Sudačka četvorka protiv Rudara biti će :

Glavni sudac – Lučano Blašković (Koprivnica)

Pomoćnici – Ivan Iveljić (Kamešnica) i Matej Mađarić (Koprivnica)

4.sudac – Tomislav Hlevnjak (Herešin)

Delegat utakmice je Gojko Babić iz Orahovice.

Utakmica počinje u 15:30h, a Mladost bi pobjedom zadržala vodeće mjesto na tablici. Pozivamo sve simpatizere i navijače našeg kluba da podrže “redse” te da ih ponovno poguraju do nove pobjede.