NAJAVA: Mladost dočekuje Podravinu

NAJAVA: Mladost dočekuje Podravinu

U subotu je na rasporedu 5.kolo 3.HNL Sjever u kojem će naša momčad pokušati nastaviti s pozitivnim nizom ove sezone, a na Brdo stiže NK Podravina iz Ludbrega.

Nakon četiri odigrana kola naša se momčad nalazi na vodećem mjestu u prvenstvu s 10 osvojenih bodova, dok se s druge strane Podravina nalazi pri dnu tablice sa samo tri osvojena koja su osvojila u prošlom kolu savladavši na domaćem terenu Podravac iz Virja 1:0.

Mladost i Podravina su do sada odigrali 20 međusobnih utakmica, a u devet njih uspješniji su bili igrači Mladosti, pet puta do pobjede stigla je Podravina, dok je čak šest puta utakmica završila bez pobjednika. U posljednjem međusobnom susretu Mladost je na gostovanju u Ludbregu savladala Podravinu u zadnjim sekundama utakmice 3:2.

Djelitelj pravde u susretu protiv Podravine bit će Goran Žganec iz Čakovca. Njegovi pomoćnici Edvin Zobec (Čakovec) i Ivan Huđ (Koprivnica) , dok četvrti sudac Marko Đurđek dolazi iz Turčina. Delegat utakmice je Tomislav Kučina iz Koprivnice.

Utakmica počinje u 16:00h, a Mladost bi pobjedom zadržala vodeće mjesto na tablici. Pozivamo sve simpatizere i navijače našeg kluba da podrže “redse” te da ih ponovno poguraju do nove pobjede.