NAJAVA: Protiv Čazme za četvrtfinale

NAJAVA: Protiv Čazme za četvrtfinale

Sutra je na rasporedu Osmina finala županijskog nogometnog kupa u kojem će naša momčad na domaćem terenu dočekati međužupanijskog ligaša NK Čazmu.

Mladost je u kupu do sada odigrala samo jednu utakmicu, prošlu srijedu u Ždralovima ostvarili su rekordnu pobjedu savladavši Ribar iz Končanice s visokih 15:1. Čazma je do ove faze natjecanje morala također odigrati samo jednu utakmicu, na domaćem terenu savladali su Zvijerce s 4:0.

Mladost i Čazma do sada su se susreli samo tri puta, a u sva tri navrata uspješniji su bili nogometaši Mladosti. Posljednja međusobna utakmica bila je prošle sezone, 01.05.2019. kada je također u sklopu županijskog kupa u četvrtfinalu naša momčad bila bolja 5:2.

Glavni dijelitelj pravde protiv Čazme biti će Ante Bundović dok su njegovi pomoćnici Mario Đođ i Josip Brnjaković.

Utakmica počinje u 16:30h, ovom prilikom pozivamo sve simpatizere i navijače Mladosti da dođu podržati igrače u lovu na četvrtfinale.