NAJAVA: Mladost u kupu dočekuje NK Ribar

NAJAVA: Mladost u kupu dočekuje NK Ribar

U srijedu je na rasporedu 3.kolo Županijskog nogometnog kupa Bjelovarsko-bilogorske županije u kojem će naša momčad na domaćem terenu dočekati županijskog prvoligaša NK Ribar iz Končanice.

Ove sezone Mladost zbog koeficijenta nešto ranije nastupa u županijskom kupu, pa se tako uključuje u 3.kolu, a prolaz u osminu finala ne bi trebao biti problem, jer je naša momčad izraziti favorit protiv Ribara.

Mladost je vrlo dobro ušla u sezonu, još ne zna za poraz, a u prvenstvu dijele vodeće mjesto s Podravcem iz Virja. Naš protivnik se natječe u 1.ŽNL, a tek su jučer nakon uvodna dva poraza upisali prvu prvenstvenu pobjedu.

Mladost i Ribar su se do sada susreli četiri puta, a u svim utakmicama Mladost je upisala uvjerljive pobjede. Posljednji put ove dvije momčadi su se srele prije čak osam godina, kada je Mladost na Brdu s visokih 6:0 deklasirala svog protivnika.

Utakmica je na rasporedu u 17:00h, samim time pozivamo sve navijače i simpatizere Mladosti da dođu, te da podrže našu momčad.