3.Kolo – NK Mladost – NK Radnik 2:0

3.Kolo – NK Mladost – NK Radnik 2:0

MLADOST ŽDRALOVI – RADNIK KRIŽEVCI 2:0 (2:0)

Igralište – Brdo
Gledatelja: 300
Sudac: Ivan Slunjski (Varaždin)
Pomoćnici: Jurica Šprem i Bruno Premužaj (Varaždin)
Strijelci: 1:0 Matija Vrbanić (15′ – 11m), 2:0 Matija Vrbanić (39′)

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović, Jakšić, Renić, Nikolić, Vrbanić, Furmek (od 61. Kočiš), Mlinarić, Trupac, Kosanović (od 61.Vučak), Sabljić (od 89. Buzuk), Bošnjak, Trener: Nikola Papac.

POLET: Vrbančić, Kraljić, Pavlić (od 70. Srbljinović), Maras, Tihelka, Ovčar, Bastašić, Borovčak, Seok, Rumenjak (od 46. Babić), Mačković (od 46. Radonjić), Trener: Marijan Glavica.

Jučer je odigrano 3.kolo 3.HNL Sjever u kojem je naša momčad na domaćem terenu ostvarila drugu pobjedu savladavši NK Radnik 2:0 te smo tako nakon nepotpunog kola skočili na vodeće mjesto!

Nakon što se ništa posebno nije događalo u uvodnih 10-ak minuta, Mladost je do vodstva došla u 15.minuti kada je nakon jednog centaršuta gostujući igrač Karlo Kraljić prekršajem zaustavio Matiju Vrbanića, a glavni sudac utakmice Ivan Slunjski opravdano je pokazao na bijelu točku. Siguran realizator za 1:0 bio je kapetan Mladosti Matija Vrbanić. Nakon tog zgoditka naša se momčad oslobodila i zaigrala puno bolje, te smo u 39.minuti nakon greške u gostujućoj obrani zahvaljujući Matiji Vrbaniću povisili vodstvo na 2:0.

U nastavku utakmice Mladost je vrlo rano ostala s igračem manje, igrala se 54.minuta kada je Ivan Bošnjak zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton, pa je tako morao put svlačionice. Međutim ni s igračem više gosti nisu bili previše opasni, dok je Mladost bila puno bliže trećem pogotku, vrlo dobre šanse za povećavanje prednosti nisu iskoristili Vedran Kočiš i Ivan Sabljić. U posljednjih 15-ak minuta igralo se dosta otvoreno, obje su momčadi imale nekoliko izglednih prigoda za postizanje zgoditka, ali se mreže više nisu tresle.