NK Mladost VS NK Trnje 0:1

NK Mladost VS NK Trnje 0:1

MLADOST ŽDRALOVI – TRNJE 0:1 (0:0)

Igralište – Brdo
Gledatelja: 100
Sudac: Ante Bundović (Bjelovar)
Strijelci: 0:1 Pleić (82)

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović, Vinicius Muniz, Nikolić, Kosanović, Mlinarić, Renić, Buzuk, Jakšić, Trupac, Vrbanić, Furmek (Marinković, Vranić, Vidojević, Bošnjak, Pavlović, Vujašković, Kočiš, Sabljić, Đuričić, Vučak) Trener: Danijel Lovrić – Nikola Papac.

TRNJE: Gudelj, Jerbić, Čačić, Bernobić, Marušić, Dianežević, Martinović, Kurbalić, Josipović, Vikario, Rilov (Klepac, Rendy, Mikšić, Gusković, Garić, Memeti, Pleić, Pavlek, Perišić, Tramontana) Trener: Milivoj Bračun

 

U subotu je Mladost odigrala prvu pripremnu utakmicu u kojoj je na domaćem terenu dočekala trećeligaša sa Zapada NK Trnje. U vrlo izjednačenom susretu Mladost je u prvom dijelu bila puno bolji protivnik te su stvorene tri izgledne prigode koje nažalost nisu realizirane. U nastavku susreta oba trenera su ispremiješale svoje momčadi, a desetak minuta prije kraja gosti su kaznili domaćine za promašaje, te su 82.minuti preko Pleica postavili konačan rezultat utakmice 0:1.