NAJAVA: Završetak sezone u Pleternici

NAJAVA: Završetak sezone u Pleternici

U subotu je na rasporedu posljednje 30.kolo 3.HNL Istok u kojem će naša momčad otići na teško gostovanje u Pleternicu gdje će odigrati susret protiv starog poznanika NK Slavija. Mladost već pet uzastopnih utakmica ne zna za poraz što je vrlo dobar pokazatelj da naša momčad igra jednu od najboljih polusezona u posljednjih par godina, a u posljednjoj utakmici u sezoni pokušat će se zadržati visoko peto mjesto na tablici.

Što se tiče našeg protivnika Slavija se trenutno nalazi na devetom mjestu s 39 osvojenih bodova, a u posljednjoj utakmici uspjeli su na gostovanju u Čepinu protiv Zrinskog ostati neporaženi. Na domaćem terenu osvojili su 27.bodova uz učinak od osam pobjeda, tri neriješena rezultat, dok su samo tri puta poraženi na svom stadionu.

Bit će ovo 12. međusobni susret ove dvije momčadi, a zadnji je odigran u jesenskom dijelu 3.HNL Istok kada u Ždralovima nije bilo golova. U dosadašnjih 11. utakmica Mladost je upisala dvije pobjede, Slavija je bila bolja tri puta, dok u čak šest utakmica nije bilo pobjednika.

Djelitelj pravde u susretu protiv Slavije bit će Marko Đurđek (Turčin), pomoćnici su Miro Hantak (Vinica) i Jurica Šprem (Varaždin), dok će četvrti sudac biti Patrik Kolarić iz Strahoninca.