Mladost VS Bjelovar 0:0 – 2:4 (11m)

Mladost VS Bjelovar 0:0 – 2:4 (11m)

MLADOST ŽDRALOVI – BJELOVAR 0:0 – 2:4 (11m)

Igralište – Brdo
Gledatelja: 350
Sudac: Ante Bundović (Bjelovar)
Pomoćnici: Slavko Miklečić (Bjelovar), Graziano Višić (Bjelovar)
Strijelci:

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović, Renić (od 57. Vučak), Nikolić, Vrbanić (od 57. Kosanović), Sučić, Furmek, Mlinarić, Trupac, Sabljić (od 67. Kočiš), Vinicius Muniz, Bošnjak.
Trener: Nikola Papac.

BJELOVAR: Beljan, Lee, Nreca, Hajdarović, Rajić, Ostrman, Kuprešak, Kolar, Šantalab, Nikšić, Pleić.
Trener: Alen Mrzlečki.

Jučer je odigrano polufinale županijskog nogometnog kupa u kojem su na kraju nakon lutrije jedanaesteraca prolaz u finale izborili nogometaši Bjelovara.

Prije same utakmice u Ždralovima se spustio jaki pljusak i tako onemogućio da se igra nešto bolji nogomet. U vrlo lošoj utakmici iz prvog poluvremena vrijedi izdvojiti dvije gostujuće prilike, prvo je Pejo Kuprešak izbio sam pred Srbljanovića koji brani njegov udarac, a lopta se odbija do Nikšića koji se pet metara ne uspijeva poslati loptu u praznu mrežu. Do kraja poluvremena još jedna šansa preko Kuprešaka, čiji udarac s gol crte izbija Ivan Bošnjak.

U nastavku utakmice igrao se još lošiji nogomet, u kojem su gosti cijelo poluvrijeme imali inicijativu i veći posjed lopte, ali bez prave konkretne prilike.

Za kraj na red su došli kazneni udarci u kojem su gosti bili uspješniji, i tako izborili prolaz u finale kupa. U raspucavanju kod Mladosti precizni su bili Vedran Mlinarić i Vedran Furmek, dok je gostujući vratar Nikola Beljan obranio pokušaje Ivana Bošnjaka i Boška Kosanovića. Kod Bjelovara su svi bili precizni, a mrežu su tresli redom : Vjekoslav Kolar, Patrik Šantalab, Željko Ostrman i Deni Hajdarović.

U subotu je na rasporedu posljednja utakmica u sezoni, a Mladost će otići na gostovanje u Pleternicu gdje će odmjeriti snage protiv domaće Slavije.