NAJAVA: Protiv Bjelovara za finale kupa

NAJAVA: Protiv Bjelovara za finale kupa

Danas je na rasporedu polufinalni susret županijskog nogometnog kupa u kojem će Mladost na domaćem terenu dočekati NK Bjelovar. U današnjem susret veliki ulog je plasman u finale kupa jer to donosi nastup u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa sljedeće sezone.

Mladost je do polufinala imala puno teži put, pa je tako već u osmini finala gostovala u Garešnici gdje je pobijedila domaći Garić 2:1, da bi prije tri tjedna u četvrtfinalu bila bolja od Čazme 5:2. Što se tiče Bjelovara, njihov put je bio kud i kamo lakši, u osmini finala savladali su Ribar u Končanici 5:0, da bi u četvrtfinalu s visokih 7:0 pobijedili Daruvar.

Djelitelji pravde u susretu protiv Bjelovara :

Glavni sudac : Ante Bundović
1.pomoćni : Slavko Miklečić
2.pomoćni : Graziano Višić

Utakmica počinje u 17:30, a mi pozivamo sve naše navijače i simpatizere kluba da dođu podržati našu momčad, i da nas vode prema novoj pobjedi i plasmanu u finale kupa.