28.kolo – HNK Vukovar 1991 VS NK Mladost 0:0

28.kolo – HNK Vukovar 1991 VS NK Mladost 0:0

VUKOVAR 1991 – MLADOST ŽDRALOVI 0:0

Igralište – Borovo Naselje
Gledatelja: 50
Sudac: Krešimir Vidačić (Osijek)
Pomoćnici: Dino Galinec (Našice) i Hrvoje Rikert (Osijek)
Strijelci:

VUKOVAR 1991: Đilas, Stojanac, Cerovski, Mihajlović, Marinčić, Uhlarik, Plum, Brajković, Drahoutski, Rajić (od 88. Škarica), Kvesić (od 70. Gelemanović) Trener: Željko Mažar.

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović, Vučak, Renić, Nikolić, Sučić (od 90. Coha), Furmek (od 66. Buzuk), Mlinarić, Trupac, Kosanović (od 66. Kočiš), Vinicius Muniz, Bošnjak. Trener: Nikola Papac.

U subotu je odigrano 28.kolo 3.HNL Istok u kojem je naša momčad na gostovanju u Vukovaru u Borovom Naselju podijelila bodove s istoimenim domaćinom odigravši susret bez golova 0:0.

Po vrlo sparnom vremenu Mladost je bila bolji protivnik te je na početku utakmice stvorila nekoliko prigoda (Furmek, Vučak, Mlinarić) ali u završnici akcija nije bilo preciznosti, pa se samim time rezultat nije mijenjao. Pred kraj poluvremena domaćini su imali jednu od rijetkih prigoda na utakmici, ali Plum nije uspio savladati našeg golmana Srbljanovića.

U drugom poluvremenu nije bilo previše prigoda, većinom se igralo na sredini terena gdje je Mladost kontrolirala utakmicu, dok su domaći nogometaši svoje prilike čekali iz kontre, koje na kraju nije bilo.

Mladost je tako u tjedan dana odigrala tri utakmice iz kojih je osvojila sedam bodova, i zahvaljujući tome drže visoko šesto mjesto na tablici s osvojenih 40 bodova. U subotu na je na rasporedu 29.kolo 3.HNL Istok u kojem će naša momčad po posljednji puta ove sezone biti domaćin, a na Brdo dolazi NK Belišće.

 

Rezultati 28.kola :

Oriolik – Đakovo Croatia 5:0

Bjelovar – Marsonia 4:0

Čepin – Koprivnica 8:0

Cibalia – Slavonija 4:2

Slavija – Bedem 3:1

Belišće – Zrinski 4:1

Sloga NG – Vihor 2:0