Omladinska škola: Rezultati

Omladinska škola: Rezultati

Za vikend svoje utakmice su odigrali naši mlađi uzrasti, svi su gostovali u Varaždinu, a samo su pioniri uspjeli osvojiti sva tri boda.

Prvi su na teren izašli početnici koji su protiv Varteksa odigrali susret bez pobjednika u kojem nije bilo golova 0:0. Nakon njih težak poraz upisali su mlađi pioniri koji su poraženi s visokih 4:1, jedini pogodak za našu momčad postigao je Ivan Ćurić. Jedinu pobjedu ovoga vikenda ostvarili su naši pioniri koji su golovima Marka Šabića, Ante Krešića i Josipa Vicića s 3:1 nadigrali Varteks.

Jučer su svoje utakmice 15.kola odigrali kadeti i juniori, kadeti su protiv Varaždina miroljubljivo podijelili bodove 0:0. Dok su juniori nakon dugo vremena poraženi rezultatom 4:3, a golove za Mladost postigli su Vedran Kočiš, Marko Pranjić i Adrijan Coha.

Za vikend je na rasporedu novo kolo, a raspored je sljedeći :

18.05.

Početnici – Mladost – Rudar 10:00h

Mlađi pioniri – Mladost – Rudar 10:00h

Pioniri – Mladost – Rudar 11:00h

19.05.

Kadeti – Mladost – Ivančica 10:00h

Juniori – Mladost – Sloboda ŠN 11:30h